Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%
Kraj
informacje
Skoczek
Turek
Został pierwszym reprezentantem Turcji, który wystartował w kwalifikacjach do TCS. W Pucharze Kontynentalnym zdobył łącznie 68 punktów z czego tylko 8 punktów zdobył poza krajem. Oprócz skoków trenował narciarstwo alpejskie.
Fatih Arda İpcioğlu
Czech
Największym osiągnięciem na MŚ jest 5 miejsce na skoczni dużej. W Pucharze Świata stanął 4-krotnie na podium odnosząc co najmniej 1 zwycięstwo. Kilka lat temu zakończył karierę.
Jan Matura
Polak
Tylko raz wystartował w konkursie PŚ. Startował raz na MŚJ zajmując miejsce w 5 dziesiątce. Jest spokrewniony z byłym trenerem Polskiej Reprezentacji w skokach narciarskich.
Paweł Kruczek
Fin
W całej karierze w PK zdobył ledwie 2 punkty. Najwyższym miejscem na MŚJ 22 miejsce podczas ostatnich MŚJ w Lahti. Jego ojciec był wybitnym Fińskim skoczkiem.
Mico Ahonen
Norweg
Zdobył złoty medal Mistrzostw Świata indywidualnie. Stawał 6-krotnie na podium PŚ nie wygrywając ani razu. Jest nie aktywnym skoczkiem.
Rune Velta
Austriak
Raz w karierze punktował w dziesiątce zajmując 8 miejsce w Lahti. Podczas Zimowego olimpijskiego festiwalu młodzieży Europy w 2011 roku został nie awansował do czołowej 30. Jego brat również jest skoczkiem.
Stefan Huber
Kraj
informacje
Skoczek
Japończyk
Zdobył 4 medale podczas Zimowych Igrzysk Azjatyckich. Zdobył łącznie 3 medale Igrzysk Olimpijskich. Jest nadal aktywnym skoczkiem.
Kazuyoshi Funaki
Holender
Skoczek który w świecie skoków nie osiągnął zbyt dużo. Jego największym osiągnięciem jest 19 miejsce na skoczni dużej na Uniwersjadzie. Miał kuzyna który również był skoczkiem
Niels de Groot
Niemiec
Nigdy w swojej karierze nie wystartował w PŚ. Największym osiągnięciem jest brąz drużynowo podczas MŚJ. Ma 19 lat.
Claudio Haas
Włoch
Najwyższym miejscem w PŚ było 9 miejsce w Lillehammer. Jego największym osiągnięciem jest 7 miejscew drużynie mieszanej na MŚ. Jego brat też jest skoczkiem.
Davide Bresadola
Kanadyjczyk
Jego najwyższym miejscem w historii skoków jest 7 miejsce w LPK. Zajął 27 miejsce w swoim jedynym (jak dotąd) starcie na MŚ w lotach. Pod koniec sierpnia będzie kończył 24 lata.
Matthew Soukup
Brytyjczyk
W całej swojej karierze zdobył 77 punktów w FIS Cupie. Startował przez 2 sezony w PK nie zdobywając żadnego punktu. Miał brata bliźniaka któy również skakał za namową Matthewa Soukupa, który ich zachęcił.