Meer Suggesties

Filter
Willekeurig
QuizPuntenBesteBeoordelingKeren
gedaan
Landen van de Wereld0-4,98518.385
Nederlandse minister-presidenten0-4,203.282
De 20 Beroemdste Landen van de Wereld0-4,0022.637
Provincies van Nederland0-5,0018.136
Hoofdsteden van de Europese Unie0-4,2513.919
Romeinse Cijfers Decoderen0-5,004.282
Hoofdsteden van de wereld0-4,8433.475
Landen via Eerste Twee Letters in 90 Seconden0-4,6486.398
Kaart van Europa Quiz0-4,936.543
12 Maanden in 15 Seconden0-3,8780.784
Hoofdsteden van Europa0-4,7542.851
Hoofdsteden van Azië0-4,437.570
Hoofdsteden van Noord-Amerika0-4,505.548
Hoofdsteden van Zuid-Amerika0-4,857.913
Hoofdsteden van Afrika0-4,739.518
Landen van de wereld die eindigen op -ië0-4,675.602
Landen die eindigen op -land0-4,5922.108
Snel Rekenen - Verdubbel dat Getal0-3,909.877
12 x 12 Vermenigvuldigingstabel - Twee Minuten Sprint0-4,4210.134
Alle Intercity-stations van Nederland op een kaart0-4,574.923
Landen via Foto n°10-4,205.823
Landen het dichtst bij Nederland0-3,435.353
Landen van de Wereld met een Lege Kaart0-4,9517.734
Nederlandse Gemeenten0-4,9026.294
Vlaggen van de wereld0-4,8579.232
Landen die beginnen met A0-4,3817.025
Landen die beginnen met B0-3,7516.518
Landen die beginnen met C0-4,8613.674
Landen die beginnen met D0-3,7913.049
Landen die beginnen met E0-4,6711.178
Landen die beginnen met F0-4,5010.835
Landen die beginnen met G0-4,8811.510
Landen die beginnen met I0-4,809.871
Landen die beginnen met J0-4,149.697
Landen die beginnen met K0-4,8811.053
Landen die beginnen met L0-4,869.494
Landen die beginnen met M0-3,8610.481
Landen die beginnen met N0-4,2510.082
Landen die beginnen met O0-4,568.888
Landen die beginnen met P0-4,759.483
Landen die beginnen met R0-4,6410.320
Landen die beginnen met S0-4,8812.050
Landen die beginnen met T0-4,869.813
Landen die beginnen met V0-4,637.689
Landen die beginnen met Z0-4,639.632
Grootste plaatsen in Nederland binnen 20km0-4,436.866
Grootste plaatsen in Nederland binnen 10km0-4,504.168
Landen het dichtst bij België0-4,807.526
50 Meest voorkomende Nederlandstalige woorden0-4,503.734
Vlaams-Brabantse Gemeenten op de Kaart0-4,504.025
Organen van het Menselijk Lichaam0-4,5010.689
Amerikaanse Staten Quiz0-4,66104.869
Snel typen van A naar Z0-4,7977.209
Willekeurige Hoofdstad naar Land0-4,8913.869
Planeten Quiz0-4,8010.619
Willekeurig Land naar Hoofdstad0-5,005.996
Periodiek Systeem Quiz0-4,8116.255
Vlaggen van Europa0-4,5729.107
Landen van Europa0-4,98104.660
Grootste steden van Europa met Kaart0-4,444.243
Snel typen van 1 tot 1000-4,6412.472
Meest westelijke landen van Europa0-4,824.124
Meest oostelijke landen van Europa0-4,403.328
Griekse Alfabet0-4,708.617
Landen via emoji's0-4,7316.364
Willekeurige landen op de wereldkaart0-4,8151.571
Noem een ​​Nederlandse stad A-Z0-2,308.251
Kaart van Afrika Quiz0-4,763.296
Kaart van Zuid-Amerika Quiz0-4,764.330
Kaart van het Midden-Oosten Quiz0-4,643.089
Kaart van Azië Quiz0-4,932.838
Kaart van Oceanië Quiz0-4,763.290
Kleinste Landen door Bevolking en Oppervlakte0-4,643.277
Landen via Vorm0-4,455.746
Noem een Hoofdstad A-Z0-4,677.215
Grootste steden van Nederland op de kaart0-3,856.408
Europese Steden Kaart Quiz0-5,006.174
Vlaggen van het Midden Oosten0-4,503.359
Vlaggen Emoji Quiz0-4,862.998
Vlaggen van de Middellandse Zeelanden0-5,003.273
Landen die Eindigen op -ije0-5,003.570
Taalnamen in de Taal Quiz0-5,003.760
Kleuren in Andere Talen Quiz0-4,803.489
Landen van Europa op een Lege Kaart0-4,677.055
Tel Tot 10 In Verschillende Talen0-4,136.169
Landen van de Wereld in 1914 met een Kaart0-4,783.188
Amerikaanse Staten op een Lege Kaart0-4,887.850
Landen van Afrika op een Lege Kaart0-5,004.950
Landen van Azië met een Lege Kaart0-4,753.677
Landen in willekeurige gebieden op de wereldkaart0-5,006.335
Willekeurige hoofdsteden op een wereldkaart0-5,003.513
Willekeurige Amerikaanse landen op een kaart0-4,923.239
Willekeurige Afrikaanse landen op een kaart0-4,584.485
Willekeurige Aziatische landen op een kaart0-4,924.082
Willekeurige Europese landen op een kaart0-4,949.614
Willekeurige Amerikaanse staten op een kaart0-4,606.284
Wereldkaart met willekeurig samengevoegde landen0-4,1311.382
Europese landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,564.658
Aziatische landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,562.834
Afrikaanse landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,783.057
Landen in willekeurige volgorde op een wereldkaart0-4,8913.424
EU Landen Quiz0-4,754.265
Vlaggen van Oceanië0-5,004.376
Landen via Officiële Taal0-4,432.937
Europese Landen in hun Eigen Taal0-4,913.634
De Zeven Continenten Quiz0-4,8010.533
Verdeelde Hoofdsteden Puzzel0-4,364.122
Geografie - Tegelselectie Quiz0-4,785.345
Willekeurige Landen op een Wereldkaart zonder Grenzen0-4,705.215
Megasteden op de Wereldkaart0-5,003.590
Top 100 Meest bekeken Wikipedia-artikelen0-4,563.603
Meest gezochte landen op Wikipedia0-4,785.052
Meest gezochte steden op Wikipedia0-4,333.177
Politieke Partijen in de Tweede Kamer Quiz0-4,204.036
Grootste Landen naar Oppervlakte0-4,608.957
Gepixeleerde Wereldkaart0-4,766.307
Europese Landen naar Inwoners0-4,676.942
Top 5 Landen met de Meeste Inwoners per Halfrond0-4,503.086
Eilandlanden Quiz0-5,006.463
Landen van de Wereld in 19450-5,004.186
Landen in willekeurige ringen op de wereldkaart0-5,005.290
100 Grootste Steden op een Kaart0-5,003.772
NAVO Spellingsalfabet0-4,6716.818
Landen van het Midden-Oosten op een Lege Kaart0-4,923.207
Meest Gesproken Talen Quiz0-4,503.149
Kaart van Europa door Vlaggen0-5,004.400
Vlaggen met het Meeste Zwart0-5,003.415
Vlaggen met het Meeste Wit0-4,633.990
Kaart van Nederland Quiz0-5,004.671
10 Grootste en Kleinste Landen van Europa0-4,648.095
Kaart van Europa met willekeurig gecombineerde landen0-4,659.019
Landen in Afrika0-4,6445.996
Landen in Azië0-4,6732.490
Landen in Oceanië0-4,8821.246
Landen in Noord-Amerika0-4,8625.136
Landen in Zuid-Amerika0-4,5819.857
Waddeneilanden op een Kaart0-4,833.081
Noem een Belgische stad A-Z0-4,443.331
Hoofdsteden van de Provincies van Nederland0-4,893.079
Landen met de Meeste Inwoners0-5,004.698
Navo Lidstaten0-4,644.780
15 Grootste Steden van België op een Kaart0-4,859.591
Wereldkaart zonder 20 willekeurige landen0-4,68140.819
Vlaggen van Afrika0-4,806.090
Vlaggen van Azië0-4,865.916
Vlaggen van Noord- en Zuid-Amerika0-4,775.643
De 21 Bekendste Hoofdsteden van de Wereld0-3,463.290
Willekeurige landen via grenzen0-4,603.531
Top 5 Landen met de Meeste Inwoners per Continent0-4,533.965
Kaart van West-Afrika Quiz0-5,002.957
Landen met een Andere Engelse Naam0-4,402.999
Landen met Dezelfde Engelse Naam0-4,884.065
Duitsland Trivia Quiz0-5,003.477
Europese Hoofdsteden op een Kaart0-5,002.809
Provincies van België met kaart0-5,004.105
Winnaars van de UEFA Champions League0-0,004.406
Nederland Trivia Quiz0-5,009.595
België Trivia Quiz0-4,604.825
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal Gastlanden0-4,132.933
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal Top 40-4,438.608
Kleur de Vlag Puzzel #10-4,4010.391
Kleur de Vlag Puzzel #20-4,339.470
Presidenten van de Verenigde Staten0-5,008.085
"Stan" Landkaart Quiz0-4,627.093
Moderne landen van het Nederlandse rijk op een kaart0-4,562.919
Franse steden met kaart0-5,004.360
Italiaanse steden met kaart0-4,863.051
Vlaggen - Meerkeuze0-4,883.018
20 Willekeurige Punten op een Grensloze Wereldkaart0-4,1642.168
Vlaggen van Europa met Fouten0-4,294.917
Landen in zeshoeken op de wereldkaart0-4,759.550
Landen in willekeurige zeshoeken op de wereldkaart0-5,007.308
Zoek Het Geheime Land Met Kleurenhints #10-4,2017.539
Alle hoofdsteden van Nederland op een kaart0-5,002.894
Alle Vlag-Vormen van Landen van de Wereld0-4,762.954
Willekeurige Europese Vlag naar Land0-4,906.338
Willekeurige Vlag naar Land0-4,7310.369
Bekende Geografie op een Kaart0-4,703.956
Noem een Land A-Z0-4,7310.812
Door Elkaar Gehusselde Letters - Landen0-4,839.277
Zoek het Geheime Land met Kleurenhints - Random!0-4,3543.292
Op Muizenjacht: Random Landen 2: Muizenstorm!0-4,643.969
Op Muizenjacht: Random Landen!0-3,634.767
Raad de Landen die Worden Getekend0-4,204.129
Raad de Europese Landen die Worden Getekend0-4,928.310
Verdeelde Landen Puzzel0-4,794.398
Denk Snel - de Volgende Letter0-5,007.162
Categorieëneliminatie #1 - Landen0-5,005.173
Klik op een Geldig Land - A-Z0-4,4316.873
Willekeurige Landvormen0-0,003.470
Willekeurige Europese Hoofdsteden op de Kaart0-5,003.261
Getallen van Pi0-4,137.048
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal: Ranglijst Aller Tijden0-4,803.606
Klik op het Goede Continent0-4,883.655
Vissen naar Landvormen0-0,005.022
Gestoorde Klik Quiz0-0,002.857
Kaart van Europa - Puzzel0-4,795.556
Wereldkaart - Puzzel0-4,864.257
Landen van Europa - Sprint van Één Minuut0-4,603.969
Europese Landen - Typ de Eerste Letter0-4,863.399