Cytaty: polski YouTube- kto to powiedział?

Cytaty znanych Youtuberów. Odpowiedzi to albo nazwiska/ ksywy danych twórców, albo nazwy ich kanałów. Niektóre słowa zostały wycięte lub ocenzurowane ze względu na to, że bałem się, że quiz może przez to nie przejść.
Quiz wykonany przez jinudoggy
Oceń:
Ostatnio zaktualizowany: 20 maj, 2019
Jeszcze nie spróbowałeś rozwiązać tego quizu.
Po raz pierwszy przesłany19 maj, 2019
Razy rozwiązany19
Średni wynik25,0%
Zgłoś quizZgłoś
10:00
Enter answer here
0
 / 12 odgadnięto
Quiz jest zapauzowany. Zostały ci jeszcze .
Punktacja
Twój wynik to / = %
Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%
Średni wynik to
Twój rekordowy wynik to
Twój najszybszy czas to
Przewiń w dół, aby zobaczyć odpowiedzi i więcej statystyk ...
Cytat z filmu
Ksywa/ kanał/ nazwisko
Okej. To jest prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjny fragment filmu. Goli chłopcy chlapią się w nim wodą. Zadecydowałem za was, że nie chcecie tego widzieć. Zastanawiająca jest jednak reakcja samego Pana Kleksa, który na sam dźwięk chlapiącej wody chyba uznał, że omija go coś naprawdę ciekawego.
Masochista
Powiesz "ale nie nadaje się specjalnie do mojej porcji kartofli ze schabowym". Co ty, wpi******sz kartofle ze schabowym? Wtedy po co ci to, i tak jesteś już niewolnikiem, myjesz gary, myjesz patelnie. Kanapka z mięsem... Niby standard- ale jakie dobre. Miliony ludzi jedzą!
Dem 3000
Jesteś ekskluzywnym człowiekiem? Dobrze zarabiasz? Masz pieniążki po spadku, wygrałeś na loterii, albo ni wisz skąd masz pieniążki? Tak czy inaczej masz ich za dużo i musisz je wydać, ale nie ma gdzie! No bo co? Pójdziesz do Biedro? Tam jest wszystko ZA TANIO! Poza tym jak to brzmi: idę do Biedro. Lepiej powiedzieć: idę do Chrabo!
Damianero
Czy zastanawiałeś się kiedyś co jest po śmierci? Czy twoje życie ma jakikolwiek sens? Czy Bóg istnieje? A co jeśli mógłbyś sam wybrać dokąd trafisz? A co jeśli piekło nie jest takie złe?
G.F. Darwin
Prawdziwych przyjaciół poznajemy na imprezie
Kolega Ignacy
Jeżeli czerpiesz przyjemność z obrażania ludzi- źle trafiłeś. Nie tolerujemy tego typu zachowań na tym kanale. Ustaliliśmy już, że skoro tu przyszedłeś to musisz być dobrym człowiekiem, który chce szerzyć miłość na YouTube, więc zasubskrybuj mój kanał. Zobaczysz tutaj jak mówię mądre rzeczy, ubrany w marynarkę, walczę na arenie (..)
Gimper
Witamy państwa w kolejnym odcinku chłopca poznającego internet. Dziś dowiemy się dlaczego wielcy YouTuberzy czasami nie powinni wypowiadać się na tematy, o których po prostu nie mają pojęcia.
Gargamel
Proszę państwa, proszę zwrócić uwagę na ten moment, bo to jest jedyny prawdziwy i sensowny argument spłodzony przez Anusa. Ahusa... O Boże, żart z odbytnicy na samym początku... To się nie skończy dobrze!
Remigiusz Maciaszek
W grudniu tego roku była u mnie największa, miesięczna oglądalność i najwięcej miesięcznych subów. Razem przez ten rok wypromowaliśmy tyle oryginalnych memów: cebula! chrzan! gorczyca! buractwo!
Gonciarz
Zdałem logikę, zdałem gatunki dziennikarskie, zdałem (...) Za****łem mamie koszulkę, doszyłem se motylka. Nie ogoliłem się, bo jest mi zimno, jestem takim zmarźlaczkiem na co dzień.
Abstrachuje
Fabuła jest taka, że...Słuchajcie. To jest licytacja o syna Ignacego.
Mandzio
Szalena... Szalena bzilka, okej. To jest taka galaretka, ej, fajne. Lubię takie. To jest taki żelek... Galaretka- żelek. To jest taki mniej żelkowy niż żelek, bardziej jak galaretka.
Generator Frajdy
Nie ma jeszcze komentarzy