Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%
kraj
Informacja
skoczek
Szwajcar
W całej swojej karierze w PŚ zdobył zaledwie 1 punkt. Wraz z drużyną Szwajcarską zdobył podczas Zimowego Olimpijskiego Festiwalu młodzieży Europy w Szczyrku brązowy medal. Urodził się w styczniu 1993 roku
Pascal Kälin
Austriak
Jego największym osiągnieciem w PŚ jest 3 miejsce podczas konkursu w Engelbergu. Na Mistrzostwach Świata Juniorów w 2018 roku zdobył drużynowo 2 medale: srebrny i brązowy. W tym roku będzie obchodzić 23 lata
Jan Hörl
Francuz
W całej karierze w PŚ tylko raz stanął na podium zdobywając 3 miejsce. Jego najwyższym miejscem podczas zawodów wyższej rangi jest 14 miejsce podczas MŚ w lotach. Nie jest już aktywnym skoczkiem.
Emmanuel Chedal
Włoch
W swojej karierze raz stanął na podium końcowej klasyfikacji generalnej PŚ. Zdobył 2 brązowe medale indywidualnie w MŚ w lotach. Ma dwóch synów którzy również uprawiają/li skoki narciarskie
Roberto Cecon
Polak
Łącznie stawał 3-krotnie na podium konkursów PŚ. Zdobył 2 srebrne i 1 brązowy medal podczas Uniwersjady. Jego brat również był skoczkiem.
Maciej Kot
Słoweniec
Jego najlepszym miejscem na koniec sezonu PŚ było miejsce 6. Swoje pierwsze podium w PŚ zdobył na początku XXI wieku. Jest wykwalifikowanym fryzjerem, a obecnie zatrudniony jest przez policję w swoim rodzinnym mieście
Robert Kranjec
kraj
Informacja
skoczek
Norweg
W swoim najlepszym sezonie w PŚ tylko 2-krotnie wygrywał zawody PŚ. We wszystkich MŚ w lotach zdobył łącznie 4 medale. W styczniu kończył 27 lat.
Daniel-André Tande
Białorusin
TRUDNE!!! W całej swojej karierze zdobył 37 punktów w zawodach FIS Cupu. Zdobył raz wicemistrzostwo Białorusi w karierze. Jego brat również był skoczkiem.
Alaksandr Hanczarou
Fin
W całej swojej karierze stałraz na podium PŚ zajmując 3 miejsce. Na MŚ Juniorów zdobył łącznie 2 srebrne medale. Jego brat był również skoczkiem.
Jussi Hautamäki
Grek
W karierze stanął raz na podium PK. Startował na IO w Soczi pod inną flagą niż podczas debiutu w skokach. Był pierwszym Grekiem w skokach narciarskich
Nikos Polichronidis
Ukrainiec
W karierze tylko 3 razy meldował się w konkursie PŚ nie zdobywając punktu. Stanął 2 razy na podium FIS Cup notując w tym 1 wygraną. Urodził się w 2000 roku.
Yevhen Marusiak
Niemiec
Zadebiutował w konkursie PŚ w sezonie 2012/13. Najlepszym jego występem podczas zawodów rangi mistrzowskiej (czyt. MŚ, MŚJ, MŚwL, IO) jest złoto drużynowo na IO oraz srebro drużynowo MŚJ. Urodził się w 1991 roku