Menu
Stwórz
Losowy
Stwórz konto
Zaloguj
0
0
0
Język
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Português
Suomi
Więcej...
Wyszukaj...
Polecane quizy
Wszystkie quizy
Nowe i zresetowane
Losowy
Najlepsze dzisiaj
Quizy użytkowników
Najnowsze
Wszystkie quizy po polsku
Stwórz quiz
Stwórz quiz
Nowy quiz tekstowy
Nowy quiz obrazkowy
Nowy quiz z klikaniem
Nowy quiz z mapą
Nowy quiz wielokrotnego wyboru
Nowy quiz z zaznaczaniem pól
Poradnik SVG
Blogi
Blogi od użytkowników
Ostatnie blogi użytkowników
Stwórz bloga
Więcej
Stwórz wykres
Minigry na JetPunk
Społeczność
Facebook
Reddit
Discord
Twitter
Instagram
O JetPunku
O nas
Kontakt
JetPunk Premium
Rejestr zmian
Terms of Service
Sadzenie drzew
JetPunk Shop
Ciemny motyw
Wszyscy indywidualni medaliści MŚJ w skokach narciarskich
Quiz wykonany przez
KubaZ7452
Profil
Quizy
Subskrybowany
Subskrybuj?
Oceń:
Ostatnio zaktualizowany: 11 marzec, 2024
Jeszcze nie spróbowałeś rozwiązać tego quizu.
Więcej informacji o quizie >>
Po raz pierwszy przesłany
11 marzec, 2024
Razy rozwiązany
6
Średni wynik
35,0%
Zgłoś quiz
Zgłoś
Statystyki quizu i odpowiedzi >>
Statystyki znajomych >>
Zacznij quiz
40:00
Poddajesz się?
Wpisz odpowiedź tutaj
0
/ 140 odgadnięto
Czas użyty
00:00
Najlepszy czas
00:00
Quiz jest zapauzowany. Zostały ci jeszcze
.
Wznów
Punktacja
Twój wynik to
/
=
%
Twój wynik jest taki sam lub lepszy od
% uczestników testu
także zdobyło 100%
Średni wynik to
Twój rekordowy wynik to
Twój najszybszy czas to
więcej statystyk >>
statystyki znajomych >>
Przewiń w dół, aby zobaczyć odpowiedzi i więcej statystyk ...
Rozwiąż quiz ponownie
Pochwal się wynikiem
Rok
Miejscowość
Medal
Narodowość
Zawodnik
1977
Sainte-Croix
Złoty
Czechosłowacja
Pavel Fizek
Srebrny
NRD
Matthias Buse
Brązowy
Austria
Hubert Neuper
1979
Sainte-Anne-de-Beaupre
Złoty
Kanada
Horst Bulau
Srebrny
NRD
Ulrich Pscherra
Brązowy
Japonia
Hiroyasu Aizawa
1980
Ornskoldsvik
Złoty
Kanada
Steve Collins
Srebrny
ZSRR
Vladimir Boyarintsev
Brązowy
Austria
Andreas Felder
1981
Schonach
Złoty
Finlandia
Matti Nykanen
Srebrny
Austria
Ernst Vettori
Brązowy
Kanada
Steve Collins
1982
Murau
Złoty
Austria
Ernst Vettori
Srebrny
Finlandia
Markku Pusenius
Brązowy
Austria
Bernhard Zauner
1983
Kuopio
Złoty
Austria
Franz Wiegele
Srebrny
Norwegia
Ole Christian Eidhammer
Brązowy
Finlandia
Tuomo Ylipuli
1984
Trondheim
Złoty
Czechosłowacja
Martin Svagerko
Srebrny
Jugosławia
Janez Stim
Brązowy
Czechosłowacja
Miroslav Polak
1985
Tasch
Złoty
Austria
Werner Haim
Srebrny
Finlandia
Juha Karjalainen
Brązowy
Austria
Gunther Stranner
1986
Lake Placid
Złoty
Włochy
Virginio Lunardi
Srebrny
RFN
Christian Rimmel
Brązowy
Norwegia
Clas Brede Brathen
1987
Asiago/Gallio
Złoty
Finlandia
Ari-Pekka Nikkola
Srebrny
NRD
Mike Arnold
Brązowy
RFN
Dieter Thoma
1988
Saalfelden
Złoty
Austria
Heinz Kuttin
Srebrny
Szwecja
Staffan Tallberg
Brązowy
Austria
Manfred Steiner
1989
Hamar
Złoty
Norwegia
Kent Johanssen
Srebrny
Austria
Andi Rauschmeier
Brązowy
Szwecja
Staffan Tallberg
1990
Strbske Pleso
Złoty
Austria
Heinz Kuttin
Srebrny
Włochy
Roberto Cecon
Brązowy
Czechosłowacja
Tomas Raska
1991
Reit im Winkl
Złoty
Austria
Martin Hollwarth
Srebrny
Czechosłowacja
Tomas Goder
Brązowy
Jugosławia
Damjan Fras
1992
Vuokatti
Złoty
Finlandia
Toni Nieminen
Srebrny
Szwajcaria
Sylvain Freiholz
Brązowy
Austria
Martin Hollwarth
1993
Harrachov
Złoty
Finlandia
Janne Ahonen
Srebrny
Austria
Andreas Widholzl
Brązowy
Niemcy
Alexander Herr
1994
Breitenwang
Złoty
Finlandia
Janne Ahonen
Srebrny
Francja
Nicolas Dessum
Brązowy
Czechy
Zbynek Krompolc
1995
Gallivare
Złoty
Norwegia
Tommy Ingebrigtsen
Srebrny
Austria
Reinhard Schwarzenberger
Brązowy
Francja
Lucas Chevalier-Girod
1996
Asiago/Gallio
Złoty
Niemcy
Michael Uhrmann
Srebrny
Słowenia
Primoz Peterka
Brązowy
Szwajcaria
Andreas Kuttel
1997
Calgary
Złoty
Norwegia
Wilhelm Brenna
Srebrny
Finlandia
Jussi Hautamaki
Brązowy
Austria
Falko Krismayr
1998
Sankt Moritz
Złoty
Austria
Wolfgang Loitzl
Srebrny
Japonia
Kazuhiro Nakamura
Brązowy
Finlandia
Matti Hautamaki
1999
Saalfelden
Złoty
Japonia
Kazuki Nishishita
Srebrny
Słowacja
Michal Psenko
Brązowy
Austria
Stefan Kaiser
Brązowy
Finlandia
Veli-Matti Lindstrom
2001
Karpacz
Złoty
Finlandia
Veli-Matti Lindstrom
Srebrny
Austria
Manuel Fettner
Brązowy
Austria
Stefan Kaiser
Rok
Miejscowość
Medal
Narodowość
Zawodnik
Brązowy
Austria
Florian Liegl
2002
Schonach
Złoty
Finlandia
Janne Happonen
Srebrny
Japonia
Daiki Ito
Brązowy
Finlandia
Kalle Keituri
2003
Solleftea
Złoty
Austria
Thomas Morgenstern
Srebrny
Słowenia
Rok Benković
Brązowy
Czechy
Jan Mazoch
2004
Stryn
Złoty
Polska
Mateusz Rutkowski
Srebrny
Austria
Thomas Morgenstern
Brązowy
Finlandia
Olli Pekkala
2005
Rovaniemi
Złoty
Finlandia
Joonas Ikonen
Srebrny
Austria
Arthur Pauli
Brązowy
Słowenia
Jurij Tepes
2006
Kranj
Złoty
Austria
Gregor Schlierenzauer
Srebrny
Słowenia
Jurij Tepes
Brązowy
Włochy
Andrea Morassi
2007
Planica
Złoty
Czechy
Roman Koudelka
Srebrny
Japonia
Shohei Tochimoto
Brązowy
Austria
Thomas Thurnbichler
2008
Zakopane
Złoty
Niemcy
Andreas Wank
Srebrny
Japonia
Shohei Tochimoto
Brązowy
Austria
Andreas Strolz
2009
Strbske Pleso
Złoty
Austria
Lukas Muller
Srebrny
Polska
Maciej Kot
Brązowy
Finlandia
Ville Larinto
2010
Hinterzarten
Złoty
Austria
Michael Haybock
Srebrny
Słowenia
Peter Prevc
Brązowy
Włochy
Diego Dellasega
2011
Otepaa
Złoty
Bułgaria
Vladimir Zografski
Srebrny
Austria
Stefan Kraft
Brązowy
Estonia
Kaarel Nurmsalu
2012
Erzurum
Złoty
Słowenia
Nejc Dezman
Srebrny
Polska
Aleksander Zniszczoł
Srebrny
Słowenia
Jaka Hvala
2013
Liberec
Złoty
Słowenia
Jaka Hvala
Srebrny
Polska
Klemens Murańka
Brązowy
Austria
Stefan Kraft
2014
Predazzo
Złoty
Polska
Jakub Wolny
Srebrny
Austria
Patrick Streitler
Brązowy
Rosja
Evgeniy Klimov
2015
Ałmaty
Złoty
Norwegia
Johann Andre Forfang
Srebrny
Niemcy
Andreas Wellinger
Brązowy
Norwegia
Phillip Sjoen
2016
Rasnov
Złoty
Niemcy
David Siegel
Srebrny
Słowenia
Domen Prevc
Brązowy
Japonia
Ryoyu Kobayashi
2017
Park City
Złoty
Czechy
Viktor Polasek
Srebrny
Włochy
Alex Insam
Brązowy
Niemcy
Constantin Schmid
2018
Kandersteg
Złoty
Norwegia
Marius Lindvik
Srebrny
Niemcy
Constantin Schmid
Brązowy
Austria
Clemens Leitner
2019
Lahti
Złoty
Norwegia
Thomas Aasen Markeng
Srebrny
Niemcy
Luca Roth
Brązowy
Kazachstan
Sergey Tkachenko
2020
Oberwiesenthal
Złoty
Austria
Peter Resinger
Srebrny
Norwegia
Sander Vossan Eriksen
Brązowy
Słowenia
Mark Hafnar
2021
Lahti
Złoty
Austria
Niklas Bachlinger
Srebrny
Austria
David Haagen
Brązowy
Szwajcaria
Dominik Peter
2022
Zakopane
Złoty
Austria
Daniel Tschofenig
Srebrny
Austria
David Haagen
Brązowy
Austria
Markus Muller
2023
Whistler
Złoty
Finlandia
Vilho Palosaari
Srebrny
Austria
Jonas Schuster
Brązowy
Polska
Jan Habdas
2024
Planica
Złoty
Austria
Stephan Embacher
Srebrny
USA
Erik Belshaw
Brązowy
Niemcy
Adrian Tittel
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz
Nowe i popularne
all
de
en
es
fi
fr
it
nl
pl
pt
Państwa Świata
12 Miesięcy w 15 Sekund
12 x 12 Tabela Mnożenia - Dwuminutowy Sprint
Losowe państwa na mapie Europy
Mapa świata bez 20 losowych państw
Państwa na literę F
Flagi wszystkich państw
Policz jak najwyżej w 15 sekund
Tablica Mendelejewa
Kraje według pierwszych i ostatnich dwóch liter
Minecraft - wszystkie rudy
Państwa na literę M
Państwa na literę C
Wpisz pasujące państwo - wersja losowa
Nazwij Państwo A-Z
Losowy
Najlepsze dzisiaj
JetPunk w języku polskim
Zapisz swój postęp
Stwórz konto
Skoki narciarskie
Seria quizów wykonana przez KubaZ7452
Wszyscy estońscy skoczkowie narciarscy w historii
Wszyscy fińscy skoczkowie narciarscy w historii
Wszyscy francuscy skoczkowie narciarscy w historii
...
Wszyscy japońscy skoczkowie narciarscy w historii
Wszyscy kanadyjscy skoczkowie narciarscy w historii
Wszyscy kazachscy skoczkowie narciarscy w historii
Poprzednie
Pokaż wszystkie
Następne