Rok | Dyscyplina | Zawodnik/Zawodniczka | % Poprawnych |
---|---|---|---|
2016 | rzut młotem | Anita Włodarczyk | 92%
|
2012 | rzut młotem | Anita Włodarczyk | 92%
|
2004 | chód 50 km | Robert Korzeniowski | 92%
|
1996 | chód 50 km | Robert Korzeniowski | 92%
|
2000 | chód 50 km | Robert Korzeniowski | 92%
|
2000 | chód 20 km | Robert Korzeniowski | 92%
|
2008 | pchnięcie kulą | Tomasz Majewski | 90%
|
2012 | pchnięcie kulą | Tomasz Majewski | 90%
|
1976 | bieg 400 m | Irena Szewińska | 79%
|
1968 | bieg 200 m | Irena Szewińska | 79%
|
2000 | rzut młotem | Kamila Skolimowska | 70%
|
1980 | skok o tyczce | Władysław Kozakiewicz | 67%
|
2008 | gimnastyka (skok) | Leszek Blanik | 61%
|
2012 | podnoszenie ciężarów | Adrian Zieliński | 60%
|
2000 | rzut młotem | Szymon Ziółkowski | 60%
|
1996 | strzelectwo | Renata Mauer | 55%
|
1964 | boks (waga lekkopółśrednia) | Jerzy Kulej | 53%
|
1968 | boks (waga lekkopółśrednia) | Jerzy Kulej | 53%
|
1996 | judo (waga półcięzka) | Paweł Nastula | 52%
|
2008 | podnoszenie ciężarów | Szymon Kołecki | 52%
|
1996 | żeglarstwo | Mateusz Kusznierewicz | 45%
|
1972 | pchnięcie kulą | Władysław Komar | 45%
|
1932 | bieg 10 000 m | Janusz Kusociński | 42%
|
1976 | skok wzwyż | Janusz Wszoła | 40%
|
1928 | rzut dyskiem | Halina Konopacka | 37%
|
1980 | bieg na 3000 m z przeszkodami | Bronisław Malinowski | 31%
|
2000 | strzelectwo | Renata Mauer-Różańska | 28%
|
1996 | zapasy w stylu klasycznym (waga lekka) | Ryszard Wolny | 28%
|
1964 | podnoszenie ciężarów | Waldemar Baszanowski | 27%
|
1968 | podnoszenie ciężarów | Waldemar Baszanowski | 27%
|
1988 | judo (waga lekkośrednia) | Waldemar Legień | 27%
|
1992 | judo (waga średnia) | Waldemar Legień | 27%
|
1996 | zapasy w stylu klasycznym (waga ciężka) | Andrzej Wroński | 26%
|
1988 | zapasy w stylu klasycznym (waga ciężka) | Andrzej Wroński | 26%
|
1976 | skok o tyczce | Tadeusz Ślusarski | 24%
|
1964 | trójskok | Józef Szmidt | 22%
|
1960 | trójskok | Józef Szmidt | 22%
|
1980 | jeździectwo | Jan Kowalczyk | 21%
|
1968 | szermierka (szabla) | Jerzy Pawłowski | 20%
|
1972 | szermierka (floret) | Witold Woyda | 18%
|
1976 | pięciobój nowoczesny | Janusz Pyciak-Peciak | 17%
|
1996 | zapasy w stylu klasycznym (waga piórkowa) | Włodzimierz Zawadzki | 16%
|
1932 | bieg 100 m | Stanisława Walasiewicz | 15%
|
1972 | strzelectwo | Józef Zapędzki | 12%
|
1968 | strzelectwo | Józef Zapędzki | 12%
|
1972 | podnoszenie ciężarów | Zygmunt Smalcerz | 12%
|
1964 | boks (waga lekka) | Józef Grudzień | 11%
|
1960 | bieg 3000 m z przeszkodami | Zdzisław Krzyszkowiak | 11%
|
1992 | pięciobój nowoczesny | Arkadiusz Skrzypaczek | 10%
|
1976 | zapasy w stylu klasycznym (waga piórkowa) | Kazimierz Lipień | 10%
|
1952 | boks (waga półśrednia) | Zygmunt Chychła | 10%
|
1964 | szermierka (floret) | Egon Franke | 9%
|
1956 | skok w dal | Elżbieta Krzesińska | 9%
|
1964 | boks (waga półśrednia) | Marian Kasprzyk | 9%
|
1960 | podnoszenie ciężarów | Ireneusz Paliński | 8%
|
1972 | boks (waga lekka) | Jan Szczepański | 8%
|
1960 | boks (waga lekka) | Kazimierz Paździor | 8%
|
1976 | boks (waga lekkośrednia) | Jerzy Rybicki | 7%
|
2004 | pływanie | Otylia Jędzejczak | 3%
|
Prawa autorskie należą do H Brothers Inc., 2008–2024
Kontakt | Przewiń w górę | Wersja na telefon