• Ten quiz został rozwiązany 283 razy
  • Średni wynik to 20 z 32

Statystyki odpowiedzi

ZagadnienieOdpowiedź% Poprawnych
Ile punktów skoczek zdobywa za 1. a ile za 30. miejsce w konkursie Pucharu Świata?100 pkt, 1 pkt
95%
Kto jest oficjalnym rekordzistą długości w Skokach?Stefan Kraft
94%
Co jest dokładnie wliczane do ogólnej oceny skoczka?Punkty za odległość, Nota za styl, Bonus za wiatr, Bonus za belkę
91%
Co się dzieje w sytuacji gdy podczas konkursu jury podniesie belkę o 1 stopień w górę?Zawodnik utrzymuje w nocie za to - punkty
88%
Który skoczek jest rekordzistą pod względem ilości występów w Pucharze Świata?Noriaki Kasai
84%
Jaką nosi ksywkę Piotr Żyła?Wiewiór
84%
Czy zdarzyło się kiedykolwiek tak, żeby 2 zawodnicy mieli taką sama liczbę punktów na końcu sezonu Pucharu Świata?Tak
79%
Jaki skoczek jako pierwszy osiągnął odległość 250 metrów?Peter Prevc
78%
Tylko 3 skoczków wygrało wszystkie konkursy w jednym Turnieju Czterech Skoczni. Kto to był dokładnie?Ryoyu Kobayashi, Sven Hannawald, Kamil Stoch
78%
Jaka Reprezentacja wygrywała najwięcej konkursów drużynowych w Pucharze Świata?Austria
77%
[ŁATWY] Który skoczek wygrywał najwięcej konkursów w historii Pucharu Świata?Gregor Schlierenzauer
77%
Czy polskim skoczkom udało się kiedykolwiek uzupełnić całe podium w konkursie Pucharu Świata?Nie
75%
Jaki skoczek zdobył najwięcej indywidualnie złotych medali z IO?Simon Ammann
70%
Który skoczek stawał najwięcej razy na podium w konkursach Pucharu Świata?Janne Ahonen
69%
W którym miejscu pokazana jest odległość na ekranie podczas konkursu (chwilę po wylądowaniu skoczka) ?Lewym dolnym rogu
69%
[TRUDNY] Który zawodnik jako jedyny zdobył wszystko indywidualnie w Skokach? ( Złoto z IO, Złoto z Mistrzostw Świata, Złoto z Mistrzostw Świata w Lotach, Kryształową Kulę, Turniej Czterech Skoczni )Matti Nykanen
69%
Tylko 2 skoczkom udało się zdobyć w karierze aż 4 Kryształowe Kule. Którzy tego dokonali?Adam Małysz i Matti Nykanen
67%
Który skoczek narciarski wygrywał najwięcej razy Turniej Czterech Skoczni?Janne Ahonen
67%
[BARDZO TRUDNY] Jaki skoczek jest rekordzistą pod względem największą notą w konkursie za 2 skoki ( poza lotami )Stefan Kraft
60%
Który polski skoczek narciarski zdobył Złoto Mistrzostw świata w Lotach?Nikt nie zdobył
58%
[ŚREDNI] Wiadomo, że Adam Małysz jest rekordzistą pod względem ilości złotych medali na Mistrzostwach Świata ( zdobył 4 razy ), a który z polskich skoczków zdobył ich najwięcej po Małyszu?Piotr Żyła
52%
Jaki polski skoczek wygrał jako pierwszy konkurs Pucharu Świata?Stanisław Bobak
49%
W jakim kraju nie odbył się nigdy konkurs Pucharu Świata?Chiny
48%
Pewnie każdy zna ten ikoniczny moment w skokach, gdzie komentator Włodzimierz Szaranowicz wykrzyknął słowa po skoku Adama Małysza: ,,102 metry!". A jaki konkurs się wtedy odbywał?Mistrzostwa Świata w Sapporo 2007
45%
Który z skoczków stawał najwięcej razy na podium z rzędu w konkursach Pucharu Świata?Janne Ahonen